درباره آخشیگان

 

شرکت طبیعت گردی آخشیگان با ﻣﺴﺌوليت محدود به شماره 268115 مورخ 1385/01/23 در اداره شرکتها به ثبت رسيده و مجوز فعاليت خود را از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري استان تهران به شماره 19160-126 دريافت نموده است.

نام آخشیگان:

درايران باستان،چهارعنصر وجودي آب،باد،آتش و خاك، چهارآخشیگ یا آخشیگان ناميده مي‌شدند. دراساطير،هرعنصرراايزدي است به نام‌هاي آناهيتا، ويو، آتر و زم كه نشان ازارزش طبيعت درنزدايرانيان دارد.اينان هميشه آب را به ديده احترام نگريسته‌اند و آب به همراه سه عنصر باد،آتش و خاك از تقدس ويژه‌اي برخوردار بوده‌است. مانيز برآنيم تا اين نگاه را قدرت بخشيم، باسفربه طبيعت ازجاذبه‌ها استفاده كنيم و درمراقبت ازمحيط زيست،فرونگذاريم.

شرکت گردشگری آخشیگان:

به دنبال برآورده‌ کردن هدف گردش در طبیعت، کسب آرامش و تجربه، و استفاده از جاذبه‌های سفر به طبیعت می‌باشد. دراین راه تلاش براین است که :

کمترین آثار منفی را بر طبیعت و فرهنگ جامعه میزبان به جا بگذارد.به ترویج آگاهی و احترام و مراقبت از محیط‌ زیست و فرهنگ جامعه میزبان بپردازد.به حفظ طبیعت کمک کند و منافع مالی مستقیم برای حفظ طبیعت و حیات وحش به همراه داشته باشد.جنبه‌های آموزشی گشت و انتقال درآمد به مردم محلی و منطقه را ازنظر دور نداشته ‌باشد.با اعتقاد به توریسم پایدار در حفظ منابع و جاذبه‌های اکوتوریستی تلاش نماید.براي ایجاد تجربه مثبت برای گردشگر و میزبان بکوشد.به شرایط سیاسی، زیست- محیطی و فضای اجتماعی جامعه میزبان توجه نماید.درخواست‌های نادرست زیست- ‌محیطی را نپذیرد.

شرکت آخشیگان با هدف معرفی طبیعت و فرهنگ دیرینه ایران‌ زمین، می‌خواهد به همراه کسانی که به دنبال لذت بردن از زیبایی‌های طبیعت هستند، بکرترین و ناب‌ترین دیدنی‌های طبیعی و تاریخی سرزمینمان ایران را به شیوه‌ای انحصاریمعرفی کرده و آنها را دریک دوره کوتاه با سفر به ایران از طبیعت بکر بهره‌مند نماید.

در راستاي اهداف آخشيگان، برنامه‌هايي را تقديم مي‌كنيم كه فعاليت ما را به تكرار نكشاند، اجراي برنامه‌هايي چون بازديد از حيات ‌وحش در داخل و خارج از كشور، ماجراجويي و قايقراني در آب‌هاي خروشان، طراحي، عكاسي و شناخت موسيقي همگام با طبيعت و ديدار از سرزمينمان به شيوه‌اي متفاوت از اين شمارند. هم‌چنان كه در اين سفرها به طراحي متفاوت مي‌انديشيم، براي آرامش و سلامت همراهان در طول برنامه نيز از حضور پزشك‌هاي مجرب، تكنسين‌هاي امداد و نجات، مربيان فني، كارشناسان ميراث فرهنگي و محيط‌ زيست و ديگر نيروهاي متخصص در حد نياز هر سفر بهرمند مي‌شويم و در كنار آن با استفاده از ابزارهاي لازم تا ميزان قابل توجهي امكان آرامش همسفران را فراهم ‌مي‌آوريم.

در تلاشيم تا استانداردهاي جهاني گردشگري در كشورمان جاي خود را پيدا نمايد.


 
تورهای داخلی
تورهای این هفته :


تورهای هفته آینده :


تورهای این ماه :


سایر تورهای ویژه :

Error Occurred While Processing Request The web site you are accessing has experienced an unexpected error.
Please contact the website administrator.


The following information is meant for the website developer for debugging purposes.
Error Occurred While Processing Request

Attribute validation error for tag cfloop.

The value of the attribute query, which is currently ListVije, is invalid.
 
Resources:
  • Enable Robust Exception Information to provide greater detail about the source of errors. In the Administrator, click Debugging & Logging > Debug Output Settings, and select the Robust Exception Information option.
  • Check the ColdFusion documentation to verify that you are using the correct syntax.
  • Search the Knowledge Base to find a solution to your problem.

Browser   CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Remote Address   54.226.58.177
Referrer  
Date/Time   17-Jan-19 01:04 AM