پنج شنبه 27 دی 1397
RSS Mobile
صفحه اصلی
|
عناوین اخبار
|
|
|
|
|
|
|
|
پیوندها
|
جستجو
|
سایت آخشیگان
 • تیتر اخبار

 • سومین دوره جشنواره مشارکت ملی گردشگری سال 1395 با شعار
  سومین دوره جشنواره مشارکت ملی گردشگری سال 1395 با شعار "گردشگری حلال - ظرفیت ایرانی"
  "مردم جهان با اهداف متفاوت، روزهای زیادی را در طول سال جشن می‌گیرند،‌ یکی از مهمترین اهداف، اتحاد و همدلی مردم کره زمین است. جشن­ها مطابق با فرهنگ هر کشور که شامل آئین، سنن، آداب و قوانین دولتی می­باشد، برگزار می‌شود اما هدف غایی و بنیادی این رویداد هماهنگی مردم جهان به امید داشتن جهانی آرام، بدون جنگ و ناراحتی است. در همین راستا سازمان ملل متحد و زیربخش­های آن روزهای خاصی را با نام­های مختلف و موضوعات متفاوت بعنوان روزهای جهانی مطرح می­کنند تا ضمن ایجاد یکپارچگی بین کشورها زمینۀ توجه حکومت­ها را به برنامه­ریزی و اجرای برنامه­های ویژه این روزها، ایجاد نمایند.

  از طرف سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO)، روز 27 سپتامبر برابر با 6 مهرماه به عنوان روز جهانی گردشگری نامگذاری شده­است و کشورهای عضو این سازمانِ بین­المللی همه ساله در این تاریخ، جشن­ها و برنامه­های متنوعی را به منظور بزرگداشت این روز برگزار می­کنند. نظر به اهمیت روز افزون صنعت گردشگری و با توجه به شعار سال 2016 سازمان جهانی جهانگردی با عنوان" گردشگری برای همه: ارتقاء دسترسی در سطح بین ­المللی " در نظر است
  سومین دوره جشنواره مشارکت ملی گردشگری سال 1395 با شعار "گردشگری حلال - ظرفیت ایرانی" همانند سال­های قبل برگزار گردد.
  گردشگری حلال- ظرفیت ایرانی، عنوان انتخاب شده برای سومین دوره جشنواره مشارکت ملی گردشگری، بستری در جهت معرفی فرصت­ها و استعدادهای گوناگون صنعت گردشگری کشورمان در مدیریت بهینه حضور گردشگران
  بین­المللی بویژه مسلمانان جهان بوده که این امر در قالب 4 حوزه رقابت جشنواره قابل تجلی و عرضه می­باشد.
  ضمن استقبال و غنیمت شمردن این رویداد بزرگ، مقرر است سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری در چهار بخش عکس (مردمی و حرفه­ای)، فیلم، سفرنامه­ نویسی و ایده­ با استفاده از عنوان اصلی جشنواره برگزار گردد. همچنین در نظر است با برپایی نمایشگاه جانبی تجاری و جشنواره فرهنگی- تجاری اقوام، از فعالین صنعت گردشگری و برترین­های جشنواره مذکور تجلیل بعمل آید.
  با توجه به استقبال گسترده مردم، هنرمندان و جامعه گردشگری از دو جشنواره برگزار شده قبلی در نظر است تا با مشارکت بخش­های مختلف، این رویداد مهم را به فرصتی برای همدلی و همکاری تمامی بخش­های صنعت گردشگری تبدیل نموده و از این طریق ضمن تبیین نقش و سهم گردشگری در توسعه همه جانبه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، به ارتقائ فرهنگ سفر و گردشگری کمک نماییم.

  حوزه های پذیرش آثار:
  عکس در دو بخش حرفه ای و عمومی
  سفرنامه­ نویسی
  ایده­
  فیلم

  آئین نامه جشنواره:
  شرایط عمومی؛
  شرکت درحوزه های مختلف جشنواره محدودیت سنی ندارد.
  ثبت نام در پایگاه اینترنتی جشنواره برای شرکت کنندگان، الزامی است.
  دریافت اثر از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی Irantourismfestival3.com و همچنین ارسال به دبیرخانه جشنواره انجام خواهد شد.
  تأیید فرم فراخوان اینترنتی به منزله قبولی تمامی بندهای آئین نامه جشنواره خواهد بود.
  دبیرخانه جشنواره، ارسال کننده را صاحب اثر تلقی می کند، درصورت اثبات خلاف آن در هرمرحله، اثر ارسالی حذف شده و عواقب آن نیز متوجه ارسال کننده خواهد بود.
  آثار ارسالی باید منطبق با موازین اخلاقی، اسلامی، فرهنگی و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، درصورت عدم تطابق، آثار ارسالی حذف خواهند گردید.
  به آثاری که پس از زمان تعیین شده ارسال شوند و یا یکی از قوانین جشنواره را نقض کنند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  پس از ارسال آثار امکان انصراف و خروج از جشنواره وجود ندارد.
  دبیرخانه جشنواره مجاز است از آثار منتخب در امور نمایشگاهی و تبلیغاتی خود استفاده نماید.

  پایان پیام
   


  ارسال نظر
  نام و نام خانوادگی:
  ایمیل:
  *متن نظر:
  *کد:
  *پر کردن این قسمت اجباری می‌باشد.
  آخرین اخبار