استرالیا سرزمین فستیوالها و کانگوروها
تور استرالیا سرزمین فستیوالها و کانگوروها (کد سفر: 604)

13 روزه شامل 13 روز و 12 شب | از یکشنبه 18 شهریور 1397

جاذبه‌ها:

دیدار از شهر فستیوال های مختلف جهانی سیدنی؛ جاذبه ها و بناهای دیدنی ملبورن و در سواحل شرقی و شهر بریزبین، رودخانه بریزبین، پارک کرانه جنوبی رودخانه بریزبین، گردشگاه کوهستانی کوتا با نمای کامل از شهر، چشم‌انداز کانگورو پوینت

زمانبندی سفر: تهران دبی ملبورن (هوایی) ملبورن 3شب / ملبورن سیدنی ( هوایی) سیدنی 4شب / سیدنی گلدکست ( هوایی) گلدکست 5شب / گلدکست دبی تهران (هوایی)

خدمات: بلیط رفت و برگشت با پرواز امارات، ترانسفر­­­های فرودگاهی،  پروازها­ی داخلی، اقامت در هتلهای 5 ستاره با صبحانه، ویزای استرالیا،  بیمه، تورلیدر فارسی زبان، گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

 

از 5,790,000 تومان + 4,390 دلار
پرواز امارات، ترانسفر­­­های هوایی داخل استرالیا،هتل 5 ستاره با صبحانه، ویزای استرالیا، بیمه، گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان  
| سفر انجام شده است.

خدمات

زمانبندی سفر: تهران دبی ملبورن (هوایی) ملبورن 3شب / ملبورن سیدنی ( هوایی) سیدنی 4شب / سیدنی گلدکست ( هوایی) گلدکست 5شب / گلدکست دبی تهران (هوایی)

برنامه تور:گشتهای کامل و دیدنی ملبورن، سیدنی، بریزبن

خدمات: بلیط رفت و برگشت با پرواز امارات، ترانسفر­­­های فرودگاهی،  پروازها­ی داخلی، اقامت در هتلهای 5 ستاره با صبحانه، ویزای استرالیا،  بیمه، تورلیدر فارسی زبان، گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

قیمت ها:

درجه هتل دو تخته یک تخته دو تخته + کودک با تخت دو تخته + کودک بدون تخت یک تخته + نوزاد
هتل پنج ستاره 4,390 دلار آمریکا
5,790,000 تومان
5,890 دلار آمریکا
5,790,000 تومان
3,790 دلار آمریکا
5,790,000 تومان
1,790 دلار آمریکا
5,790,000 تومان
790,000 تومان
 
 

 


اطلاعات حرکت
محل حرکت: فرودگاه امام خمینی - پرواز امارات
زمان حرکت: یکشنبه 1397-06-18 - لطفا 3 ساعت قبل از حرکت، در فرودگاه حضور داشته باشید.
وسیله حمل و نقل: هواپیما، امارات


لوازم ضروری
کارت شناسایی عکسدار
داروهای شخصی
 
اطلاعات سفر
طبقه‌بندی سفر: فرهنگی، عکاسی، خرید، حیات وحش، دیدن اماکن تاریخی و فرهنگی، تماشای مناظر بکر و طبیعی،
نحوه اجرای سفر: گروهی
درجه سختی: متوسط

شرایط و مقررات مهم

1- ثبت نام آنلاین از منزل یا محل کار 

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است. شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور بطور خودکار برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش آخشیگان ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

 

2- ثبت نام غیر حضوری / کارت به کارت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت آخشیگان تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا تصویر فیش واریزی + تصویر کارت ملی + شماره موبایل/تلگرام تک تک همسفران اعلام فرمایید.

کارت بانک سامان: به نام آخشیگان 4654-3483-8610-6219

شماره شبا: 450560080281002543411001

 حساب سامان: به نام آخشیگان 80281025434111

 

3- مراجعه حضوری به شرکت آخشیگان

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

 

لطفاً توجه فرمایید: پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور بطور خودکار برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی آخشیگان ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر آخشیگان تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت آن را دریافت کند. آخشیگان از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وب سایت آخشیگان مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، آخشیگان از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- معیار ثبت نام قطعی هر فرد واریز تمام وجه تور در مهلت مقرر از طریق ثبت نام آنلاین یا واریز کارت به کارت یا حضوری است، در روش کارت به کار یا ثبت نام حضوری میبایست تصویری از فیش واریزی + تصویری از کارت ملی + شماره موبایل تک تک همسفران به شرکت ارائه/تلگرام شود تا ثبت نام قطعی تلقی شود.

4- آخشیگان پیش از هر سفر گروهی موقت و ویژه آن سفر در تلگرام ایجاد میکند تا افرادی که ثبت نامشان قطعی شده وارد آن گروه شوند و از آخرین اخبار و هماهنگی ها پیش از سفر آگاه شده با همسفران تبادل نظر داشته باشند و نیز در پایان سفر تبادل عکس و تصاویر صورت گیرد.

 5- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی آخشیگان می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام؛  اینجا را کلیک و مطالعه فرمایید.

6- همراه آوردن هرگونه خوراکی و آشامیدنی و مشروبات الکلی و غیرمجاز، استعمال مواد مخدر و نیز استعمال دخانیات در جمع و فضاهای بسته ممنوع است و سرپرست هر تور اختیار دارد با افرادی که پیش از آغاز تور یا در حین برگزاری نسبت به رعایت مقررات جاری کشور و شئونات اخلاقی بی توجهی می کنند تذکرات لازم را ابلاغ و درصورت لزوم براساس قوانین سازمان میراث فرهنگی برخورد لازم (اخراج از تور)صورت پذیرد.توضیحات مهم
    1. در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور از مبالغ ریالی کسر و مابقی مسترد می­گردد.
    2. مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده  مسافر می باشد.
    3. اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت آخشیگان باقی می ماند.
    4. ارائه ضمانت بازگشت از سفر حداقل مبلغ500.000.000 ریال برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار الزامی است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقباً اعلام میگردد.
    5. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با آقای منفرد09121941629 تماس حاصل فرمائید


کشور مورد بازدید: استرالیا

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1396-12-19 تا پایان وقت اداری روز 1397-05-30 می‌باشد.
فرم ثبت نام یا رزرو سفر
مهلت ثبت نام در این سفر به پایان رسیده است.