دریاچه عروس روستای حلیمه جان
تور دریاچه عروس روستای حلیمه جان (کد سفر: 659)

1 روزه شامل 1 روز | جمعه 24 شهریور 1396

جاذبه‌ها:

گشت و گذار در یک روستای قدیمی و در میان مردمان مهربان و بومی و گشت و گذاری دیدنی در کنار دریاچه عروس و نیم خنک باد و آرامش.

97,000 تومان
صبحانه بوفه کامل+پذیرایی میان وعده های میوه خشکبار چای شیرینی  
| سفر انجام شده است.

سفرنامه
گشت و گذار در یک روستای قدیمی و در میان مردمان مهربان و بومی و گشت و گذاری دیدنی در کنار دریاچه عروس و نیم خنک باد و آرامش.


غذا و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 بوفه کامل دررستوران آخشیگان طبیعت گردشگر - -

سهم مسافر کلا 1 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار

اطلاعات حرکت
محل حرکت: میدان آرژانتین ضلع شمالی میدان مقابل بانک توسعه
زمان حرکت: جمعه 1396-06-24 - راس ساعت 05:30 صبح
حتما 15 دقیقه پیش از زمان حرکت در محل باشید
وسیله حمل و نقل: وسیله نقلیه توریستی

 
اطلاعات سفر
طبقه‌بندی سفر: روستاگردی، عکاسی، بر فراز ابر و مه و خورشید، آرامش در طبیعت، چای زغالی و هیزمی در طبیعت، تماشای مناظر بکر و طبیعی،
نحوه اجرای سفر: گروهی
درجه سختی: متوسط

شرایط و مقررات مهم

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی شرکت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر آخشیگان تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت آن را دریافت کند. شرکت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. 2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت آخشیگان مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، شرکت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است. 3- آخشیگان قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و شرکت در این زمینه امکان پی گیری ندارد. 4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی آخشیگان می باشد. 

خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.
استان مورد بازدید: گیلان

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1396-05-06 تا پایان وقت اداری روز 1396-06-24 می‌باشد.
فرم ثبت نام یا رزرو سفر
مهلت ثبت نام در این سفر به پایان رسیده است.