برف بازی /آبشاریخی هملون
تور برف بازی /آبشاریخی هملون (کد سفر: 686)

1 روزه شامل 1 روز | جمعه 04 اسفند 1396

جاذبه‌ها:

هملون یا به قول قدیمی ها همه لونه دره ای یخی و زیبا در این فصل که به واسطه سوراخ و حفره های آن غارهای متعددی ایجاد شده و گویند لانه و محل زندگی انسانهای قدیم بوده است، این دره قندیل بسته و برفی در زمستانها مورد توجه یخ نوردان و علاقمندان به آبشار و قندیل های یخی و باشکوه است و...  لباس گرم فراموش نشه و آماده باشید برای سرسر بازی!

88,000 تومان
کودکان10%تخفیف / صبحانه گرم+خشکبار و میوه، شیرینی و چای هیزمی!  
| سفر انجام شده است.

سفرنامه
هملون یا به قول قدیمی ها همه لونه دره ای یخی و زیبا در این فصل که به واسطه سوراخ و حفره های آن غارهای متعددی ایجاد شده و گویند لانه و محل زندگی انسانهای قدیم بوده است، این دره قندیل بسته و برفی در زمستانها مورد توجه یخ نوردان و علاقمندان به آبشار و قندیل های یخی و باشکوه است و... لباس گرم فراموش نشه و آماده باشید برای سرسر بازی!


غذا و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 رستوران آخشیگان طبیعت گردشگر - -

سهم مسافر کلا 1 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار

اطلاعات حرکت
محل حرکت: تهران، ضلع شمالی میدان آرژانتین، ابتدا/مقابل خیابان الوند
زمان حرکت: جمعه 1396-12-04 - راس ساعت 07:00 صبح
لطفا 15 دقیقه زودتر در محل حاضر باشید.
وسیله حمل و نقل: مینی بوس ایسوزو


لوازم ضروری
کفش مناسب کوه پیمایی
دستکش کلاه پشمی (گرم)
لباس اضافی،مناسب برنامه
کفش اسپورت و ورزشی
 
اطلاعات سفر
طبقه‌بندی سفر: عکاسی، سلامت، بر فراز ابر و مه و خورشید، آرامش در طبیعت، چای زغالی و هیزمی در طبیعت، برف بازی و آدم برفی، دیدن قندیل ها و آبشار یخی، سُرسُر بازی !،
نحوه اجرای سفر: گروهی
درجه سختی: سبک

شرایط و مقررات مهم

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی شرکت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر آخشیگان تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت آن را دریافت کند. شرکت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. 2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت آخشیگان مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، شرکت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است. 3- آخشیگان قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و شرکت در این زمینه امکان پی گیری ندارد. 4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی آخشیگان می باشد. 

خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.
استان مورد بازدید: تهران

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1396-11-15 تا پایان وقت اداری روز 1396-12-04 می‌باشد.
فرم ثبت نام یا رزرو سفر
مهلت ثبت نام در این سفر به پایان رسیده است.