جزیره رنگی هرمز (ظرفیت_تکمیل)
تور جزیره رنگی هرمز (ظرفیت_تکمیل) (کد سفر: 692)

4.5 روزه شامل 5 روز و 4 شب | از چهارشنبه 22 فروردین 1397

جاذبه‌ها:

سفر دریایی با شناور تندرو به جزیره هرمز، حرکت به محل اقامت با سه چرخ های توریستی و صرف ناهار دریایی و محلی در رستوران محلی، دیدن موزه کارگاه نقاشی با ماسه رنگی خاله کنیز و موزه دکتر نادعلیان، دیدن قلعه و معبد پرتقالی ها، غروب دل انگیز هرمز، دیدن دره شگفت انگیز مجسمه ها و تندیس ها میرویم و دیدن غارسکوت، ساحل خضر و دره رنگین کمان و عکاسی از کوههای رنگارنگ و طبیعی، بازدید از غار نمکی، غروب دل انگیز دریا از برنامه های شب سوم در هرمز است و البته امکان زدن چادر و کمپ و شب مانی کنار ساحل و دیدن شب و طلوع آفتاب صبح برای دوستانی است که مجهز به چادر و کیسه خواب آمده باشند (دلخواه)

680,000 تومان
پذیرایی کامل با غذاهای دریایی و محلی جزیره هرمز+میان وعده میوه خشکبار و چای و شیرینی  
| سفر انجام شده است.

خدمات

رفت و برگشت تهران بندرعباس با قطار 

رفت و برگشت بندر تا هرمز با کشتی تندرو کروز دریایی

گشتهای جزیره با موتورهای 3 چرخ محلی (یک تجربه ناب در هرمز)

پذیرایی با غذاهای گرم و دریایی در هرمز + میان وعده های: میوه/خشکبار/چای/شیرینی/بستنی/آب

بیمه کامل تور + بیمه خدمات پزشکی تا سقف 6 میلیون تومان (قابل افزایش درصورت درخواست گردشگر در هنگام ثبت نام)

 

 


سفرنامه
روز 1: بعدازظهر 22 فروردین - با قطار به سوی بندر عباس، معارفه کوپه به کوپه و پذیرایی میان وعده و خوش آمد گویی

روز 2: صبح 23 فروردین - صرف صبحانه در قطار و پیش از ظهر رسیدن به ایستگاه راه آهن بندر عباس، ترانسفر به اسکله و سفر دریایی با شناور تندرو به جزیره هرمز، حرکت به محل اقامت با سه چرخ های توریستی و صرف ناهار دریایی و محلی در رستوران محلی، دیدن موزه کارگاه نقاشی با ماسه رنگی خاله کنیز و موزه دکتر نادعلیان، دیدن قلعه و معبد پرتقالی ها، غروب دل انگیز هرمز

روز 3: صبح 24 فروردین - بعد از صبحانه به دیدن دره شگفت انگیز مجسمه ها و تندیس ها میرویم و دیدن غارسکوت، ساحل خضر و دره رنگین کمان و عکاسی از کوههای رنگارنگ و طبیعی، بازدید از غار نمکی، غروب دل انگیز دریا از برنامه های شب سوم در هرمز است و البته امکان زدن چادر و کمپ و شب مانی کنار ساحل و دیدن شب و طلوع آفتاب صبح برای دوستانی است که مجهز به چادر و کیسه خواب آمده باشند (دلخواه)

روز 4: صبح 25 فروردین - بعد از صبحانه کم کم راهی اسکله میشویم برای ترانسفر دریایی به بندرعباس و ادامه تا ایستگاه راه آهن، حرکت قطار حدود ساعت 14:30 به سمت تهران

روز 5: ورود به تهران صبحگاه روز 26 فروردین خواهد بود.اقامت

روز محل توضیح
1 شب رو
2 خانه محلی: اتاقهای کف خواب و گروهی 4-5-6 نفره
3 خانه محلی: اتاقهای کف خواب و گروهی 4-5-6 نفره
4 شب رو


غذا و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - - - قطار گردشگر
2 قطار گردشگر اکوکمپ توریستی و تجهیزشده آخشیگان خانه محلی آخشیگان
3 خانه محلی آخشیگان رستوران محلی آخشیگان رستوران محلی آخشیگان
4 اقامتگاه سنتی و بومگردی آخشیگان رستوران گردشگر قطار گردشگر
5 قطار گردشگر

سهم مسافر کلا 5 وعده غذا شامل: 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 2 وعده شام

اطلاعات حرکت
محل حرکت: ایستگاه راه آهن تهران (مسیر رفت و برگشت ریلی)
زمان حرکت: چهارشنبه 1397-01-22 - راس ساعت 14:30
حتما یکساعت پیش از حرکت در راه آهن باشید.
وسیله حمل و نقل: قطار


لوازم ضروری
کلاه و کرم ضدآفتاب + عینک(uv)
کارت شناسایی عکسدار
داروهای شخصی
لوازم بهداشتی شخصی
چراغ قوه/پیشانی (ترجیحا هدلامپ)
لباس اضافی،مناسب برنامه
صندل سبک
لباس شنا
کفش اسپورت و ورزشی
لباس راحت و مناسب فصل
 
اطلاعات سفر
طبقه‌بندی سفر: پیاده روی، روستاگردی، پارک های ملی، عکاسی، ستاره شناسی، سلامت، سافاری، مدیتیشن، خرید، حیات وحش، دریانوردی با کشتی کروز(تندرو)، قایق سواری، آرامش در طبیعت، شب نشینی کنار آتش، تماشای مناظر بکر و طبیعی، دیدن مناطق محروم و آسیب دیده،
نحوه اجرای سفر: گروهی
درجه سختی: با آمادگی ویژه این سفر

شرایط و مقررات مهم

1- ثبت نام آنلاین از منزل یا محل کار 

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است. شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور بطور خودکار برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش آخشیگان ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

 

2- ثبت نام غیر حضوری / کارت به کارت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت آخشیگان تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا تصویر فیش واریزی + تصویر کارت ملی + شماره موبایل/تلگرام تک تک همسفران اعلام فرمایید.

کارت بانک سامان: به نام آخشیگان 4654-3483-8610-6219

شماره شبا: 450560080281002543411001

 حساب سامان: به نام آخشیگان 80281025434111

 

3- مراجعه حضوری به شرکت آخشیگان

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

 

لطفاً توجه فرمایید: پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور بطور خودکار برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی آخشیگان ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر آخشیگان تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت آن را دریافت کند. آخشیگان از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وب سایت آخشیگان مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، آخشیگان از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- معیار ثبت نام قطعی هر فرد واریز تمام وجه تور در مهلت مقرر از طریق ثبت نام آنلاین یا واریز کارت به کارت یا حضوری است، در روش کارت به کار یا ثبت نام حضوری میبایست تصویری از فیش واریزی + تصویری از کارت ملی + شماره موبایل تک تک همسفران به شرکت ارائه/تلگرام شود تا ثبت نام قطعی تلقی شود.

4- آخشیگان پیش از هر سفر گروهی موقت و ویژه آن سفر در تلگرام ایجاد میکند تا افرادی که ثبت نامشان قطعی شده وارد آن گروه شوند و از آخرین اخبار و هماهنگی ها پیش از سفر آگاه شده با همسفران تبادل نظر داشته باشند و نیز در پایان سفر تبادل عکس و تصاویر صورت گیرد.

 5- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی آخشیگان می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام؛  اینجا را کلیک و مطالعه فرمایید.

6- همراه آوردن هرگونه خوراکی و آشامیدنی و مشروبات الکلی و غیرمجاز، استعمال مواد مخدر و نیز استعمال دخانیات در جمع و فضاهای بسته ممنوع است و سرپرست هر تور اختیار دارد با افرادی که پیش از آغاز تور یا در حین برگزاری نسبت به رعایت مقررات جاری کشور و شئونات اخلاقی بی توجهی می کنند تذکرات لازم را ابلاغ و درصورت لزوم براساس قوانین سازمان میراث فرهنگی برخورد لازم (اخراج از تور)صورت پذیرد.
استان مورد بازدید: هرمزگان

نکات مهم در هنگام ثبت نام
فرم ثبت نام یا رزرو سفر
مهلت ثبت نام در این سفر به پایان رسیده است.