قشم تخمگذاری لاکپشت های پوزه عقابی خلیج فارس
تور قشم تخمگذاری لاکپشت های پوزه عقابی خلیج فارس (کد سفر: 693)

4.5 روزه شامل 4 روز و 3 شب | از سه شنبه 11 اردیبهشت 1397

جاذبه‌ها:

تخمگذاری لاکپشت های پوزه عقابی، کمپ ساحلی و شب مهتاب، تماشای دلفینهای هنگام، جنگل شناور حرا، تنگه چاهکوه، شیب دراز، لافت، دره ستاره ها، غارخوربس، بازار درگهان جزایر ناز، پذیرایی با ناهار و شام های تازه دریایی و محلی

620,000 تومان
1شب کمپ ساحلی 1شب اقامتگاه سنتی+غذاهای دریایی+میان وعده های میوه خشکبار و بستنی  
| سفر انجام شده است.

خدمات

رفت و برگشت تهران بندرعباس با قطار 

رفت و برگشت بندر تا قشم با شناور تندرو کروز

رفت و برگشت تا جزیره هنگام و رفت و برگشت تا جنگل حرا با قایق موتوری

کمپینگ 1 شب مهتاب کنار ساحل در چادر و 1 شب اقامت دلنشین و راحت در اقامتگاه توریستی و ممتاز قشم

وعده های غذایی با تور غذاهای محلی و دریایی است + میان وعده های: میوه/خشکبار/چای/شیرینی/بستنی/آب

 بیمه کامل تور تا سقف 6 میلیون تومان خدمات پزشکی(قابل افزایش درصورت درخواست گردشگر در زمان ثبت نام)

 

 


سفرنامه
روز 1: 3 شنبه 11 اردیبهشت - با قطار تهران به سوی بندر عباس، معارفه کوپه به کوپه و پذیرایی میان وعده و خوش آمد گویی

روز 2: 4 شنبه 12 اردیبهشت - صرف صبحانه در قطار و پیش از ظهر رسیدن به ایستگاه راه آهن بندر عباس، ترانسفر به اسکله و سفر دریایی با شناور تندرو به جزیره قشم، گشت در غار خوربس، دره ستاره ها، دیدن کورکدیل های قشم، کمپینگ در ساحل طلایی شیب دراز زیستگاه و محل تخم گذاری لاک پشتهای پوزه عقابی و کمپ در چادر در یک شب مهتابی و عالی با غروب و طلوع آفتاب دیدنی

روز 3: 5 شنبه 13 اردیبهشت - بعد از صبحانه کمپینگ حرکت با قایق موتوری به سوی جزیره هنگام و دیدن دسته دلفینها و گشت در جزیره هنگام و خرید اقلام دریایی، دیدن تنگه چاهکوه و جنگل شناور حرا با قایقهای موتوری و غروب بندر لافت و چاههای طلا - اقامت دلنشین و بیادماندنی در اقامتگاه سنتی و بومگردی ممتاز

روز 4: جمعه 14 اردیبهشت - بعداز صرف صبحانه گشت و خرید از بازار درگهان و حرکت به سوی اسکله قشم، ترانسفر دریایی به بندرعباس و ادامه تا ایستگاه راه آهن، حرکت قطار حدود ساعت 15:00 به سمت تهران

روز 5: شنبه 15 اردیبهشت - ورود به تهراناقامت

روز محل توضیح
1 شب رو
2 كمپ،چادر
3 اقامتگاه سنتی و بومگردی
4 شب رو


غذا و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - - - قطار گردشگر
2 قطار گردشگر طبیعت گردشگر کمپ آخشیگان
3 کمپ آخشیگان رستوران محلی گردشگر رستوران گردشگر
4 اقامتگاه سنتی و بومگردی آخشیگان رستوران گردشگر قطار گردشگر
5 قطار گردشگر - - - -

سهم مسافر کلا 8 وعده غذا شامل: 2 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 3 وعده شام

اطلاعات حرکت
محل حرکت: ایستگاه راه آهن تهران (مسیر رفت و برگشت ریلی)
زمان حرکت: سه شنبه 1397-02-11 - راس ساعت 14:30
حتما یکساعت پیش از حرکت در راه آهن باشید.
وسیله حمل و نقل: قطار


لوازم ضروری
بادگیر
کلاه و کرم ضدآفتاب + عینک(uv)
کارت شناسایی عکسدار
داروهای شخصی
لوازم بهداشتی شخصی
چراغ قوه/پیشانی (ترجیحا هدلامپ)
لباس اضافی،مناسب برنامه
صندل سبک
سوزن / نخ
لباس شنا
کفش اسپورت و ورزشی
لباس راحت و مناسب فصل
 
اطلاعات سفر
طبقه‌بندی سفر: پیاده روی، دره نوردی، فرهنگی، روستاگردی، پارک های ملی، عکاسی، ستاره شناسی، سلامت، مدیتیشن، خرید، پرنده نگری، حیات وحش، دریانوردی با کشتی کروز(تندرو)، قایق سواری، رودخانه و آب بازی، بر فراز ابر و مه و خورشید، آرامش در طبیعت، تماشای مناظر بکر و طبیعی،
نحوه اجرای سفر: گروهی
درجه سختی: سبک

شرایط و مقررات مهم

1- ثبت نام آنلاین از منزل یا محل کار 

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است. شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور بطور خودکار برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش آخشیگان ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

 

2- ثبت نام غیر حضوری / کارت به کارت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت آخشیگان تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا تصویر فیش واریزی + تصویر کارت ملی + شماره موبایل/تلگرام تک تک همسفران اعلام فرمایید.

کارت بانک سامان: به نام آخشیگان 4654-3483-8610-6219

شماره شبا: 450560080281002543411001

 حساب سامان: به نام آخشیگان 80281025434111

 

3- مراجعه حضوری به شرکت آخشیگان

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

 

لطفاً توجه فرمایید: پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور بطور خودکار برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی آخشیگان ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر آخشیگان تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت آن را دریافت کند. آخشیگان از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وب سایت آخشیگان مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، آخشیگان از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- معیار ثبت نام قطعی هر فرد واریز تمام وجه تور در مهلت مقرر از طریق ثبت نام آنلاین یا واریز کارت به کارت یا حضوری است، در روش کارت به کار یا ثبت نام حضوری میبایست تصویری از فیش واریزی + تصویری از کارت ملی + شماره موبایل تک تک همسفران به شرکت ارائه/تلگرام شود تا ثبت نام قطعی تلقی شود.

4- آخشیگان پیش از هر سفر گروهی موقت و ویژه آن سفر در تلگرام ایجاد میکند تا افرادی که ثبت نامشان قطعی شده وارد آن گروه شوند و از آخرین اخبار و هماهنگی ها پیش از سفر آگاه شده با همسفران تبادل نظر داشته باشند و نیز در پایان سفر تبادل عکس و تصاویر صورت گیرد.

 5- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی آخشیگان می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام؛  اینجا را کلیک و مطالعه فرمایید.

6- همراه آوردن هرگونه خوراکی و آشامیدنی و مشروبات الکلی و غیرمجاز، استعمال مواد مخدر و نیز استعمال دخانیات در جمع و فضاهای بسته ممنوع است و سرپرست هر تور اختیار دارد با افرادی که پیش از آغاز تور یا در حین برگزاری نسبت به رعایت مقررات جاری کشور و شئونات اخلاقی بی توجهی می کنند تذکرات لازم را ابلاغ و درصورت لزوم براساس قوانین سازمان میراث فرهنگی برخورد لازم (اخراج از تور)صورت پذیرد.
استان مورد بازدید: هرمزگان

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1396-12-02 تا پایان وقت اداری روز 1397-02-08 می‌باشد.
فرم ثبت نام یا رزرو سفر
مهلت ثبت نام در این سفر به پایان رسیده است.